Maličkosti

25. srpna 2008 v 9:09 | renuška |  Jak to vidím ...
Jsem skálopevně přesvědčená o tom, že právě maličkosti tvoří podstatu toho, jací jsme a jak se chováme k okolí a sami k sobě. Nesnáším velikášství, machrování (samozřejmě pokud to není oprávněné a zaslouženíhodné). Mám ráda skromnost (pokud to naopak není taktika vychcánka, jak ze sebe udělat v očích ostatních borce). A detaily všeho našeho jednání teprve ukáží, jací jsme. Abych milovala, nemusím dávat drahé dary a vůbec takový ty hodně viditelný věci. Abych se smála, nemusím vidět grotesky. Abych plakala, nemusím být na pohřbu. Abych byla šťastná, nemusím mít zlatou mušku. Stačí mi - bohatě - láska. Obyčejná pusa, pohlazení, dotyk ruky, pohled očí. Ticho, souznění. Maličkosti. A právě ty kolikrát stojí víc než prsten s diamantem. Tak proč, do prdele, s nima lidi tolik šetří?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 laluš laluš | 25. srpna 2008 v 11:27 | Reagovat

Když některý lidičky ani moc nešetří, jen jaksi nemají komu to všecko věnovat.Z důvodu samoty,prostě nikoho nemají a nebo proto, že by rádi věnovali,ale blbě to dokážou podat. A taky proto, že jsou někteří tak pitomí pro okolí, že to okolí se bojí něco přijmout, protože od něj (ni) přece NE!

Jinak koukám, jak jsi se rozepsala, ale to mě fakt nepřekvapuje. Jenže mě je z toho tvého psaní smutno, strašně, a přitom vím, že pomoct nedokážu.Zkus si prosím opravdu ten život srovnat, někdy to nejde, nebo jde, ale hrozně těžko, ale ženský si musí poradit s hodně velkým problémem mockrát, dokážeš to! Držím palce!!

2 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 25. srpna 2008 v 21:21 | Reagovat

jak psala teta... ženský jsou silný... a my dokážem vážně mnohem víc, než chlapi... i já moc moc držím palečky a vím, že to zvládneš. sice to možná chvíli potrvá, ale zmákneš to.;)

jinak k těm maličkostem... dneska tu byl milan, detaily budou zítra v mailu, teď jsem hrozně utahaná... ale on právě ty maličkosti dělá.. jen tak mě vezme za ruku, vlepí pusu na čelo, do vlasů.. přitulí se... a ne proto, že by mi chtěl něco dokazovat nebo tak, ale prostě jenom proto, že se mu chce.. že u mě chce být, teda aspoň takhle mi to řekl..a když mě takhle pevně chytne a obejme... to je kolikrát o nejhezčí z celýho dne, protože vážně vím, že tu se mnou je

3 janina janina | 29. srpna 2008 v 16:19 | Reagovat

Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. To je asi všechno. A pochybuju, že by to bylo jinak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama